ירושלים/העיר העתיקה: הבדלים בין גרסאות בדף
תוכן שנמחק תוכן שנוסף
←אזורים: גודל מתאים יותר תגיות: עריכה ממכשיר נייד עריכה דרך האתר הנייד |
Yagilalter (שיחה | תרומות) |
||
שורה 578:
* '''קו 1''' – תחנה מרכזית – הכותל המערבי (עובר דרך שכונת גאולה וכיכר השבת)
* '''קו 3''' – תחנה מרכזית – הכותל המערבי (עובר דרך רחוב סורוצקין, עזרת תורה, צומת בר-אילן, רחוב שמואל הנביא)
* '''קו 38''' – הרובע היהודי – (קו מעגלי עובר דרך תחנות האוטובוס הנמצאת בקרבת הכותל המערבי, תחנת הרכבת הישנה והחאן, רחוב קרן היסוד, מרכז העיר וממילא)
* '''קו
* '''קו 882''' – נוף ציון – ארמון הנציב – דרך חברון – החאן – הרבוע היהודי. לכיוון הכותל הקו יוצא 3 פעמים ביום בלבד בבוקר ולכיוון נוף ציון פעמיים ביום בלבד בצהריים
|