מסלולי הטיול בבקעת צין: הבדלים בין גרסאות בדף
תוכן שנמחק תוכן שנוסף
ויקיג'אנקי (שיחה | תרומות) אין תקציר עריכה |
ויקיג'אנקי (שיחה | תרומות) |
||
שורה 119:
* '''מ[[באר שבע]]''' - קווים 60, 392. קו 65 מגיע גם לתחנות האלו אך אינו נכנס לשדה בוקר ולמדרשה אלא עוצר על המסעפים בכביש הראשי. קו 60 יוצא כל 20-60 דקות מהבוקר עד סביבות 21:00.
* '''
* '''מ[[מצפה רמון]]''' - כל הקווים שנזכרו לעיל: 60, 65, 55, 392 וגם 395.
* '''מ[[תל אביב]]''' - קו 395 נוסע לאילת על כביש 40. הקו נוסע פעמים בודדות בשבוע.
|